poniedziałek, 21 maja 2012

Reprezentanci Złotych Łanów na Polska Biega w Janowcu Wlkp


Link do zdjęć z trasy biegu  http://www.komp-rom.pl/janowiec/foto_19_05_12.htm i następne link
http://palukitv.pl/galerie/akcja-pn-polska-biega-janowiec-19-v-2012.html

Jakub,Jan i Mirka wzięli udział już po raz drugi 19-05-2012 w akcji Polska Biega.Jednak jak przystało na drużynę uprawiającą marsz nordycki my maszerowaliśmy na pięknych terenach w okolicy rzeki Wełny w niezwykle gościnnym Janowcu Wlkp.Wszystko organizatorom udało się znakomicie nawet pogodę mieli jak na zamówienie.Myślę ,że jak na nieduże miasto to i ilość uczestników była imponująca ,a mamy przecież porównanie po naszych licznych startach.
Bieg na stadionie miejskim otworzył swoim przemówieniem burmistrz Janowca po czym fantastycznym dopingiem do startu zaczęły zagrzewać nas pomponiary.Cała zabawa miała charakter rekreacyjny i należało tylko pokonać malowniczą trasę.
Po marszu czekały już na uczestników kiełbaski z grila i różne napoje, a Jakub i Jan wzięli jeszcze udział w losowaniu nagród.Chyba dobrym duszkiem przy losowaniu był niezwykle sympatyczny p.bibliotekarz z Sarbinowa,który im kibicował.


                                                      W kolejce po kiełbaski

                                         Kuba wygrał mapę ,a Jasiu kalkulator
                                       Pomponiary i organizatorka p.J Lubawa

.
Było pięknie i wesoło i jak zwykle trudno było opuścić miejsce gdzie jest tak miło,ale organizatorka p.J.Lubawa zaprosiła nas na następną imprezę i chętnie odwiedzimy znowu Janowiec.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.